Listwy sufitowe LED - styropianowe,


W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć duży wybór wysokiej jakości listew sufitowych ze styropianu, które są dostępne w zróżnicowanych wzorach. Tego typu elementy sztukaterii wewnętrznej dają możliwość tworzenia jedynych w swoim rodzaju ozdób, doskonale sprawdzając się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach. Co więcej, sufitowa listwa karniszowa może pełnić nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także praktyczną, np. jako obwódka maskująca karnisz.


W asortymencie posiadamy duży wybór styropianowych sufitowych listew oświetleniowych LED, które mogą być używane nie tylko jako elementy maskujące do karniszy sufitowych. Dzięki specjalnym wcięciom dają możliwość montażu taśm ledowych, pozwalając w oryginalny sposób na doświetlenie wnętrza.


Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie ledowe listwy sufitowe oświetleniowe są trwałe, wytrzymałe i elastyczne, dzięki czemu nie sprawiają problemu w montażu. Są produkowane w odcinkach 200 cm i przygotowane do malowania. Osoby zainteresowane dobrymi listwami styropianowymi, wykonanymi z wysoko gatunkowych materiałów, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i osobiście, odwiedzając nasz punkt sprzedaży zlokalizowany w dogodnym miejscu nieopodal Kielc.

Sztukateria wewnętrzna XPS listwa sufitowa led LSW_01

12,00 ZŁ

Sztukateria wewnętrzna XPS listwa sufitowa led LSW_02

12,00 ZŁ

Sztukateria wewnętrzna XPS listwa sufitowa led LSW_03

12,00 ZŁ

Sztukateria wewnętrzna XPS listwa sufitowa led LSW_04

12,00 ZŁ

Sztukateria wewnętrzna XPS listwa sufitowa led LSW_05

12,00 ZŁ

Sztukateria wewnętrzna XPS listwa sufitowa led LSW_06

12,00 ZŁ

Sztukateria wewnętrzna XPS listwa sufitowa led LSW_07

12,00 ZŁ

Sztukateria wewnętrzna XPS listwa sufitowa led LSW_08

12,00 ZŁ

Facebook
Instagram